Каталог
Усі міста
Назад

3 дні тому 31 (2 сьогодні)
Українські аеропорти зберегли операційну готовність та персонал

Українські аеропорти зберегли операційну готовність та персонал: відновлення можливе після гарантій безпеки

Українські державні аеропорти навіть під час воєнного стану зберегли штат працівників та залишаються у стані операційної готовності. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

За словами заступника міністра Сергія Деркача, звільнення персоналу не проводилися — усі випадки звільнень були лише за ініціативою працівників або за взаємною згодою. Скорочення та оптимізація штату не здійснювалися, більшість співробітників перебуває у вимушеному простої, мобілізована або у відпустках без збереження зарплати. Заборгованість із виплат відсутня, оплата простою здійснюється за нормою – дві третини тарифної ставки.

Мінрозвитку наголошує, що польоти відновлять лише після гарантування необхідного рівня безпеки цивільної авіації. Також враховуватимуть технічний стан інфраструктури, готовність злітно-посадкових смуг, терміналів і наявність кваліфікованих кадрів.

Аеропорти підтримують зв’язок з авіакомпаніями та проводять підготовку персоналу у сертифікованих навчальних центрах, щоб швидко відновити роботу після відкриття повітряного простору.

Наразі у сфері управління міністерства перебувають два державні аеропорти — «Бориспіль» та «Львів» імені Данила Галицького. Інші — у комунальній власності.

Додому
Вибране
Додати
Чат
Профіль