+1
-1
-1
Фестиваль Країна Мрій 2013. 6 - 7 липня. Співоче поле

Десятий Міжнародний Етнічний фестиваль «Країна Мрій» пройде 6 та 7 липня 2013 року

На Співочому полі збереться громада однодумців, аби долучитись до найбільшого етнічного фестивалю України, який цього року святкуватиме свій десятий День Народження.

Свято живої етнічної музики, живих легенд кобзарства, самобутніх майстрів, котрі надихають і наповнюють своєю чарівною життєстверджувальною енергією! На фестивальних сценах знов пануватиме яскраве різноманіття етнічної музики. Алея майстрів, Дитяча галявина, Майстерня народних танців, подіум під відкритим небом «Етно-Fashion», Козацькі Розваги, Літературна сцена, книжковий ярмарок, а також численні зустрічі з новими та старими друзями подарують вам силу-силенну незабутніх вражень та спогадів.

Будьте уважні, а тепер найцікавіше! На Десятому ювілейному, за ініціативою засновника «Країни Мрій» Олега Скрипки, започатковано нову фестивальну традицію, що носитиме назву «В радісному і розумному тілі здоров’я» (адже фестиваль Країна Мрій бажає аби кожен її «мешканець» був здоровий та успішний). Тут ви познайомитесь, зануритесь і станете послідовниками найсучасніших та найефективніших технік з вивчення психічної енергії людини і оздоровлення людського тіла.

Дев’ятий міжнародний фестиваль Країна Мрій

«Живе слово» від Олександра Філатовича
Школа Здоров’я та Радості доктора Синельникова
Цілитель Володимир Іванович Холошня
Представники Української Академії Цілительства

А також:
Майстри з йоги
Майстри з айкідо
Програма "Фестиваль Країна Мрій 2013"

6 липня 2013 р.:

Сцена «Під Стінами Лаври»

• 13.00 – 14.00 – «Царина» (Київ)
• 14.00 – 15.00 – «Камо Грядеші» (Київ)
• 15.00 – 16.00 – «Назад Шляху Немає» & «Михайлове Чудо» (Київ)
• 16.00 – 17.00 – «Бурдон» (Львів)
• 17.00 – 18.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)
• 18.00 – 19.00 – «Trebunie Tutki» (Польща)

Сцена «Майстерня танців»

• 12.00 – 13.00 – «Буття»
• 13.00 – 14.00 – «Божичі»
• 14.00 – 15.00 – «Троїсті музики» (Львів)
• 15.00 – 16.00 – Ансамбль «Джемілє» - майстер-клас жіночих танців (АР Крим)
• 16.00 – 17.00 – «Царина» - майстер-клас українських танців (Київ)

Кримськотатарська сцена

• 13.00 – 13.30 – Ансамбль «Джемілє»
• 13.40 – 14.10 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
• 14.15 – 14.45 – «Заман» - інструментальний виступ
• 14.45 – 15.45 – Майстер-клас з заварювання кави та чаю, лекція про кримськотатарські напої, солодощі
• 16.20 – 16.50 – Виступ музикантів «Заман» з вокалісткою
• 17.00 – 18.00 – Майстер-клас з розписування хною

Сцена «Кобзарська майстерня»

• 12.00 – 13.00 –
• 13.00 – 14.00 – Микола Товкайло, бандура (Переяслав)
• 14.00 – 15.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)
• 15.00 – 16.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)
• 16.00 – 17.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів)

Головна сцена

• 18.00 – 19.00 – «Ко-оп» (Вінниця)
• 19.00 – 20.00 – Astarta Edwin feat. Jon Durant (Україна/Великобританія)
• 20.00 – 21.00 – «Kozak System» (Київ)
• 21.00 – 22.00 – Nery and Co (Париж, Франція)
7 липня 2013 р.:

Сцена «Під Стінами Лаври»

• 12.00 – 13.00 – Аніко Далідзе (Грузія)
• 13.00 – 14.00 – Ельвіра Сарихаліл
• 14.00 – 15.00 – «Йорий Клоц» (Львів)
• 15.00 – 16.00 – «Дримба да Дзига» (Київ)
• 16.00 – 17.00 – Лаура & Кристина Марти (Армения/Украина/Израиль)
• 17.00 – 18.00 – «Vuraj» (Білорусь, м. Мінськ)

Сцена «Майстерня танців»

• 12.00 – 13.00 – Дім Танцю (Київ)
• 13.00 – 14.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)
• 14.00 – 15.00 – «Kiev Tango Project» (аргентинські мелодії)
• 15.00 – 16.00 – Nery and Co (Париж, Франція)
• 16.00 – 17.00 – Ансамбль «Джемілє» - майстер-клас чоловічих танців (АР Крим)

Кримськотатарська сцена

• 13.00 – 13.30 – Ельвіра Сарихаліл
• 13.40 – 14.10 – Виступ музикантів гурту «Заман»
• 14.15 – 14.45 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
• 14.45 – 15.15 – Ансамбль «Джемілє»
• 15.15 – 16.15 – Казочка від казкаря
• 16.20 – 17.20 – Ельвіра Сарихаліл та майстер-клас гри на дарбуці від Рустема Барі
• 17.20 – 18.00 – Майстер-клас з гри на акордеоні (кримськотатарські лади, гармонія звуків – короткий курс)

Сцена «Кобзарська майстерня»

• 12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар
• 13.00 – 14.00 – Мустафа (Київ)
• 14.00 – 15.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
• 15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
• 16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

Головна сцена

• 18.00 – 19.00 – «Палац» (Білорусь)
• 19.00 – 20.00 – SunSay & Elvira Sarykhalil (Харків/АР Крим)
• 20.00 – 21.00 – Fatima Spar (Австрія)
• 21.00 – 22.00 – «Papa Duke Вand» & Олег Скрипка (Україна – Канада)

Дитячий майданчик

Субота, 06.07

Зона вільної творчості

12.00 - 14.00 - Творчий проект «Стіжок». Робимо з сіна, квітів, кукурудзи, лика:

  • Ляльки
  • Пташки
  • Коники

Дитяча художня студія «Фарбований лис» (м. Рівне)
Малюнки піском

13.30 - Казки Лірника Сашка

15.00 - 17.00 Творчий проект «Стіжок». Робимо з сіна, квітів, кукурудзи, лика:

  • Фігурки на каркасі
  • Віночки
  • Пояски

Дитяча художня студія «Фарбований лис» (м. Рівне)
Малюнки піском

Зона народного мистецтва (майстер-класи)

12.00 - 14.00

  • Випікання жайворонків
  • Ліплення свищиків з глини
  • Витинанки
  • Вироби з сіна («Майстер-клас», м. Київ)
  • Соломка (дзвоники, зірочки, технологія виготовлення бриля)

15.00 - 17.00

  • Випікання жайворонків
  • Розпис кахлів ангобами
  • Ліплення свищиків з глини
  • Малюнки в стилі М. Приймаченко
  • Вироби з сіна («Майстер-клас» м. Київ)
  • Соломка (дзвоники, зірочки, технологія виготовлення бриля)
  • Ліплення свищиків з глини

Зона фольклору

12.00 - 13.00 - Співані дитячі ігри від «Бурси фольклору»
12.00 - 12.30 - Забавлянки для найменшеньких та їх батьків
12.00 - 12.30 - Фольклорний гурт «Будимир» (с. Хотів)
13.00 - 13.30 - Фольклорний колектив «Райгородок»

15.00 - 16.00 - Дитячий фольклорний ансамбль села Шершенці на Одещині
15.30 - 16.00 - Майстер-клас з колискових
16.00 - 16.30 - Забавлянки для найменших та їх батьків
16.00 - 17.00 - Співані дитячі ігри від «Бурси фольклору»

Неділя 07.07

Зона вільної творчості

12.00 - 14.00 - Творчий проект «Стіжок». Робимо з сіна, квітів, кукурудзи, лика:

  • Ляльки
  • Пташки
  • Коники

Дитяча художня студія «Фарбований лис» (м. Рівне)
Малюнки піском

13.30

  • Казки Лірника Сашка
  • Колискові для найменших

15.00 - 17.00 - Творчий проект «Стіжок». Робимо з сіна, квітів, кукурудзи, лика:

  • Фігурки на каркасі
  • Віночки
  • Пояски

Дитяча художня студія «Фарбований лис» (м. Рівне)
Малюнки піском

Зона народного мистецтва (майстер-класи)

12.00 - 14.00

  • Випікання жайворонків
  • Виготовлення фуркал, млинків, свищиків з вербової гілки
  • Гончар (гончарний круг)
  • Коники з трави, з шпагату
  • Плетення батога і прикрас зі шнурів
  • Картини з пластиліну («Майстер-клас», м. Київ)

15.00 - 17.00

  • Випікання жайворонків
  • Ляльки-мотанки
  • Виготовлення фуркал, млинків, свищиків з вербової гілки
  • Гончар (гончарний круг)
  • Картини з пластиліну («Майстер-клас», м. Київ)
  • Розпис кахлів ангобами
  • Витинанки

Зона фольклору

12.00 - 12.30 - Дитячий гурт «Орелі»
12.30 - 13.30 - Ігри для найменшеньких та їх батьків

15.00 - 16:00 - Дитячий фольклорний ансамбль села Шершенці на Одещині
16.00 - 17.00 - Ігри для найменшеньких та їх батьків
Проект «Етно-fashion»

Українські дизайнери знову представлять етно-колекції на фестивалі «Країна Мрій»

Дата та час проведення: 6-7 червня 2013 р.
Місце проведення: Київ, Співоче поле

Цього року вже втретє у рамках фестивалю «Країна Мрій» буде реалізовано Проект «Етно-fashion». Ukrainian Fashion Week продовжує ініціативу його проведення – на запрошення до реалізації цього Проекту ініціатора Фестивалю «Країна Мрій» Олега Скрипки.

Етнічний фестиваль «Країна Мрій» – це музичне фольклорне дійство у вигляді народного гуляння-ярмарку з вечірніми головними подіями на основній сцені: концертними виступами найкращих музикантів, українських фольклорних ансамблів та виконавців етнічної музики. Фестиваль був заснований у 2004 році та вісім років поспіль проходив у Києві на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле». Щорічна фестивальна програма складається з концертних виступів запрошених українських та іноземних колективів, книжкового ярмарку, літературної сцени, виставок народного малярства, інтерактивних етнічних майданчиків для дітей, ярмарків народних майстрів.

Етностиль у моді за півстоліття від своєї появи в Європі, став таким популярним та авторитетним, що не втрачає свого натхнення та актуальності поза сезонними трендами. Внесок українських дизайнерів та інших брендів у розвиток цього стилю дає підстави сподіватися, що завдяки їхньому вмінню відчувати та берегти традиції українського народного костюма, тонко «інтегрувати» його елементи та дух в сучасний одяг, етностиль в Україні буде і надалі розвиватися й поширюватися.

Цього разу в рамках гучної української етноподії декілька дизайнерів представлять свої колекції два дні поспіль – 6 та 7 червня.

  21.06.2013

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым!



 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02037