+1
0
-1
Квитки на матч Шахтар - Динамо "Суперкубок України-2014"

У продаж надійшли квитки на матч “Суперкубок України-2014”, учасниками якого стануть чемпіон України – донецький “Шахтар”, і володар Кубка України – київське “Динамо”.

Дата та місце проведення зустрічі: 22 липня, м. Львів, стадіон Арена Львів

Суперкубок – популярний в світовому футболі формат турніру, який складається з одного матчу і проводиться напередодні старту нового сезону. У ньому беруть участь найсильніші футбольні команди країн – переможці національних Чемпіонату і Кубка попереднього сезону. Матчем за Суперкубок вже 11 років поспіль відкриватиметься новий футбольний сезон і в Україні. З 2004 року його приймали Одеса, а також Полтава, Суми, Запоріжжя та Луганськ.

У 2014 році вперше двобій подібного масштабу прийматиме місто Лева. Цьогоріч клубами-учасниками матчу є два найсильніші футбольні клуби країни та найпринциповіши суперники: Чемпіон України – донецький "Шахтар" та володар національного Кубка – київське "Динамо". Обидва клуби вже вигравали Суперкубок однакову кількість разів - по 5, то ж цьогорічне очне протистояння матиме особливий запеклий характер.

Бажаючим стати безпосередніми свідками футбольного двобою на “Арені Львів”, пропонуємо ознайомитися із наступною інформацією:

1. Ціни на квитки у сектори стадіону вказані на квитковій схемі

2. Категорії квитків:

2.1. Квитки у сектори стадіону: від 50 до 300 грн.
2.2. Квитки з доступом до ресторану стадіону. Вартість страв та напоїв, а також одна автоперепустка на два квитки включені до вартості квитка: 600-700 грн.
2.3. Квитки до скай-боксів стадіону. Вартість страв та напоїв, так само як і паркування на території стадіону, а також одна автоперепустка на два квитки включені до вартості квитка: одне місце у 12-місній ложі – 2100 грн., весь скай-бокс цілком (12 місць) – 25200 грн.

3. Квитки вже можна придбати:

3.1. у касах стадіону “Арена Львів”;
3.2. в Інтернеті – на сайті gastroli.ua;
3.3. у точках продажу компанії Гастролі у м. Львові.

4. Один покупець має можливість придбати максимум 5 квитків.

5. Відповіді на всі запитання стосовно придбання квитків (окрім колективних замовлень) можна отримати у контакт-центрі компанії gastroli.ua: 0-800-507-577 (дзвінки безкоштовні).

6. З приводу колективних замовлень прохання звертатися до Прем’єр-ліги за телефоном: (044) 246-66-60, e-mail:supercup@fpl.ua . Рішення щодо можливого відхилення колективного замовлення вцілому чи частково є остаточним.

  15.07.2014

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02016