+1
1
-1
Метро може бути безкоштовним?

Керівництво метрополітену не проти, щоб підземка була безкоштовною, якщо уряд передбачить на її утримання з державного бюджету 1 мільярд гривень.
Про це у середу заявив начальник столичного метро Петро Мірошников, повідомляє прес-служба КМДА.

Він відзначив, що метрополітен зацікавлений у тому, щоб комісія, створена першим віце-прем'єром Олександром Турчиновим якнайшвидше зробила висновки на основі достовірної інформації.

"Об'єктивний висновок, я в цьому впевнений, буде на користь підвищення тарифів, адже безпека пасажирів має бути пріоритетом не лише для метрополітенівців і столичної влади а й для урядовців. Ми не проти, щоб метрополітен був навіть безкоштовним. Просто у такому випадку уряд повинен знайти мільярд гривень у рік на його утримання і якісну роботу", - сказав Мірошников.

За його словами, заяви стосовно необґрунтованості нових тарифів на проїзд є результатом подвійних стандартів окремих політиків та урядовців. У міністра транспорту та зв'язку Йосипа Вінського знаходяться аргументи, аби піднімати тарифи на залізничний транспорт щоквартально.

"Зокрема, підняття тарифів у 2-4 рази на приміський транспорт вважається доцільним, а підняття вартості проїзду у метрополітені раз на 8 років, чомусь, вважають необґрунтованим", - сказав начальник підземки.

Мірошников також наголосив, що урядова робоча група, що вивчає обґрунтованість підвищення тарифів на проїзд у метрополітені працює безперешкодно.

  14.11.2008

Метки:

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02192