+1
0
-1
Готель Ramada Encore відсвяткував своє трьохріччя.

Готель розташований в сучасній 20-ти поверховій будівлі на правому березі Дніпра на Столичному Шосе. Побудований у 2012 році перед Єврочемпіонатом з футболу, він уже завоював довіру гостей і зайняв гідну позицію серед інших готелів Києва.

Щороку Wyndham Hotel Group нагороджує кращі готелі у певних номінаціях. Цього року Ramada Encore Kiev відзначено нагородою готель року на ринку EMEAI (Європа, Африка, Близький Схід, Індійський океан), однією з найпочесніших нагород, які існують в групі Wyndham. Таке визнання відображає високі стандарти якості та роботи усього персоналу, кожен з яких значно вплинув на цей успіх.

Грандіозне святкування або «Awards night» було об’єднано зі святкуванням третього дня народження готелю та відбулося 21-го травня. Едвін Броерс, Віце Президент по Європейському регіону Wyndham Hotel Group, вручив нагороду генеральному менеджеру готелю. «Я дуже радий бути зараз тут, дивитися на цю гарну будівлю, Ramada Encore. Я пам’ятаю коли був тут 3,5 років тому – була дуже холодна зима і готель тільки споруджувався. А зараз цей готель визнано найкращим у групі EMEAI».

Отримавши нагороду, генеральний менеджер Ramada Encore, Іранта Дюваж, зазначив: "Я повинен подякувати своїй команді – вона є фактичним переможцем цієї премії, без неї отримання нагороди було б неможливо. Спасибі, що ви весь цей час були разом».

Також Іранта Дюваж вручив нагороди основним партнерам з подякою за плідну співпрацю впродовж усіх трьох років.

«Ramada Encore – це наш головний партнер, – відзначив генеральний менеджер компанії Danone. – Наше партнерство існує лише завдяки вам!».

Пан Раджив Кумар Чандер, посол Індії сказав: "Це справді заслужена нагорода. Рік тому ми вирішили зробити випробування для Ramada Encore. Я можу сказати, що вони пройшли цей тест на відмінно, і ми розуміємо, чому вони отримали дану нагороду".

Генеральний менеджер компанії Моnsanto подякував: "Я хочу привітати Ramada Encore з фантастичною премією. Дуже легко бути успішним і робити хороший бізнес, коли все добре і справи йдуть легко. Але дуже складно бути успішним у період з циклу "трьох Д" (англійською): складно, брудно і небезпечно. І саме в такий період ця команда є успішною».

Після церемонії нагородження гостей розважав танцювальний гурт «Ред Фоксес» та жива музика. Також усі скуштували різноманітні страви, починаючи з канапе із морепродуктами, овочами та унікальними соусами, до м’яса та риби, приготованих у тандурі.

І, звичайно ж, Шеф-кухар ресторану DK вразив гостей фірмовим авангардним шоу.


Про Ramada Encore

Ramada Encore пропонує сучасне і ергономічне розміщення, стильну дерев'яну підлогу у номерах, інноваційні ванні кімнати, обладнані душем із сильним напором води та яскравою гостьовою зоною. Для отримання більш детальної інформації, відвідайте www.ramada-encore.com.

Ramada Worldwide входить в число 17 брендів однієї з найбільших готельних мереж світу Wyndham Hotel Group (WHG), що нараховує близько 7 190 готелів на 609 000 номерів в 65 країнах світу на 6 континентах.

Наш адрес: Столичное шоссе, 103
http://www.ramadaencorekiev.com/rus/

 

  04.06.2015

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02121