+1
2
-1
Куріння стане дорогим задоволенням

На тих, хто любить палити на вулиці, чекає неприємний сюрприз. Штрафи за куріння у громадських місцях хочуть підняти вдвічі.

Депутати Київради на наступному засіданні 30 жовтня планують звернутися до Верховної Ради, Кабміну та президента з проханням переглянути суми адміністративних штрафів.

Таким чином штрафи для недисциплінованих курців мають бути збільшено від 2 до 10 неоподаткованих мінімумів, що в свою чергу буде становити від 34 до 170 грн., а при повторному порушенні протягом року адміністративний штраф буде сягати від 170 до 240 грн.

У такий спосіб міська влада сподівається і зменшити кількість киян, що мають шкідливу звичку, і поповнити міський та загальнодержавний бюджети, повідомляє прес-служба КМДА.

За словами співголови фракції Блоку Черновецького Алли Шлапак, штрафи за тютюнокуріння у громадських місцях мають бути збільшені до рівня, який зробить порушення невигідними.

"Мета нашого проекту - навчити киян бути відповідальними перед своїм майбутнім, перед своїми дітьми. Ми маємо захистити їх не тільки від шкідливого впливу диму тютюну, а й від негативного прикладу", - сказала Шлапак.
 

  23.10.2008

Метки:

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02068