+1
-1
-1
Оболонський район став безпечнішим

В Оболонському районі більше ніж на 50% виконано план капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, що передбачає заміну всіх світильників з ртутними лампами на енергозберігаючі натрієві. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.

За словами першого заступника голови КМДА Дениса Басса, на сьогодні відремонтовано освітлення на вулицях Вовчка, Бережанська, Богатирська, Тульська, Червонокозача та Івашкевича. Також у цьогорічну програму об’єктів капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення Оболонського району включено вулиці Резервна, Корабельна, Чорноморська, 2-га, 7-ма, 11-та, 13-та лінії Пуща Водиці тощо.

Нагадаємо, у Голосіївському районі на 50 % виконано план капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення. Загалом, по місту реалізовано понад 80 % річної програми капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, яка передбачає заміну мереж освітлення на 220 вулицях Києва. Також проводиться капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення Дарницького району, що передбачає заміну світильників з ртутними лампами на енергозберігаючі натрієві та оновлення мереж живлення, виконано більш як на 50%.
 

  29.06.2008

Метки:

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,01429