+1
0
-1
Свято Шоколаду "Шоколадна Країна" в музеї Пирогово

29-30 вересня у Національному музеї архітектури та побуту України відбудеться свято «ШОКОЛАДНА КРАЇНА»

Шоколад саме та річ, яка обєднує людей в усьому світі. Згадайте, якими щасливими Ви були в дитинстві, коли Вам за досягнення чи навіть просто так дарували солодкі цукерки. Подивіться на закоханих, для яких саме шоколадний подарунок є одним із способів виявлення своїх почуттів. Не так вже й багато людина потребує для щастя.

Ви зможете насолодитись останніми теплими осінніми днями в музеї у Пирогові, відпочити за чашкою кави з шоколадом під гарну музику, зануритись у світ дитинства та трохи помріяти.

Своєю солодкою продукцією відвідувачів пригощатимуть: «Львівська майстерня шоколаду», «Ранчо ЛТД», «Шоколіно», «Київський пряник», «Алазанська долина» та інші популярні ресторани та кондитерські Києва.

30 вересня виступатимуть музичні гурти: «Neogara», «Jimmy-Jump», «Айртон», а завдяки Євгенові Бондаренко Ви зможете насолодитись чарівною мелодією саксофону.

29 вересня о 12.00 в музеї відкривається на Співочому полі експозиція Писанковий сад - виставка величезних писанок . Для Вас буде проведена екскурсія провідним фахівцем з писанкарства Ольгою Сахно.

Тож беріть друзів, коханих, сімю і завітайте до найбільшого в Європі музею під відкритим небом у Пирогові.

Час роботи музею: з 10.00 до 19.00

  26.09.2012

Метки: шоколад

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02246