+1
0
-1
Фотоконкурс Руки Мастеров, которые творят чудеса

ФОТОКОНКУРС "РУКИ МАЙСТРЫВ, що творять дива..."

Ви – талановитий фотограф, та мрієте про персональну безкоштовну фотовиставку в одній з найкращих галерей України? Тоді ця інформація – саме для Вас! Адже Фотограф – це не лише ловець натхненних миттєвостей Життя, а й Психолог, Художник, творець Прекрасного…Як і кожен митець, закоханий у свою справу, Фотограф потребує істинного визнання свого Таланту.

Центр Української Культури та Мистецтва надає Вам можливість зробити крок до Успіху, взявши участь у фотоконкурсі «Руки майстрів, що творять дива», який відбудеться з 19 листопада по 1 грудня 2012 року.

Чому саме «Руки майстрів», чому «Дива»? Адже в невтомних руках Майстра, зайнятого роботою, поєднується минуле та майбутнє, працьовита буденність та споконвічна традиція. Ці руки заслуговують на щиру Подяку та захоплення, як і праця Фотографа.

Ключем до успіху є Одна Ваша фоторобота, в якій Ви поєднаєте своє натхнення, професійну наполегливість та експресію моменту.

Для перемоги у фотоконкурсі, Вам потрібно:
- Надіслати одну художню фотографію, головним акцентом якої є Руки Майстра за роботою.
Фоторобота повинна показати глядачеві глибину зафіксованої миті, емоцію та натхнення Майстра, його почуття, тривоги та надії;
- Створити короткий опис фотографії в двох-трьох реченнях, який допоможе глядачеві зрозуміти, чому саме Ці Руки були обрані Вами.

Головний приз – персональна двотижнева виставка робіт фотографа-переможця в одній з кращих галерей України.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ www.dolesko.com

  23.07.2012

Метки: конкурсы

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02023