+1
-2
-1
При розробці Генплану столиці врахують побажання киян

Відповідно до доручення Київського міського голови Леоніда Черновецького щодо розробки нового Генерального плану Києва та проекту планування приміської зони до 2020 року, столична мерія відрядить до Російської столиці делегацію, аби вивчити позитивний досвід сусідів у розробці Генплану. Про це "КИЯНАМ" повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс.

"Наразі ми готуємо розпорядження про розробку Генерального плану, згідно якого буде проведено ряд важливих заходів для створення сучасного плану розвитку Києва з урахуванням інвестиційного потенціалу, кількості мешканців, автомобільного транспорту та збереженням історичного осередку", – зазначив Денис Басс.

За його словами, міська влада звернеться до міжнародних організацій-експертів, проведе міжнародні конференції, ретельно вивчить іноземний досвід подібного планування. Обов’язково при розробці Генплану Києва буде враховано можливість перепрофілювання промислових зон, благоустрій нових паркових територій, будівництво транспортних розв’язок, мостів, тунелів. Крім того, планується проведення громадських слухань щодо розробки Генерального плану столиці, створення інтернет-сторінки, на якій кияни зможуть залишати свої пропозиції та побажання.

  29.06.2008

Метки:

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,01913