+1
4
-1
Бортницьку станцію аерації жде реконструкція

У 2008 році буде реконструйовано і модернізовано частину споруд Бортницької станції аерації. Про це розповів перший заступник мера Анатолій Голубченко, повідомляє прес-служба КМДА.

"Всі блоки Бортницької станції, а також допоміжні споруди, в тому числі і мулові поля, потребують докорінної реконструкції та переоснащення. Але складність ситуації в тому, що сьогодні немає іншої альтернативи очистці стічних вод", - сказав Голубченко.

За його словами, основним завданням є зробити все, щоб до ремонту Бортницька станція працювала з мінімальною шкодою для довкілля та знайти ефективну схему реконструкції, щоб якнайшвидше і ефективніше здійснити модернізацію об'єкту.

"Зараз ми вже маємо ТЕО на реконструкцію БСА, яке передбачає здійснення послідовних ремонтних робіт у 3 етапи: будівництво насосної станції першого підйому; часткова реконструкція і модернізація ІІ і ІІІ блоків станції для забезпечення якості очищення стічних вод; реконструкція І черги станції і будівництво мулоспалювального заводу", - поінформував Голубченко. Він додав, що у 2008 році передбачено також виконання робіт по окремих спорудах БСА.

Заплановані, зокрема, роботи з реконструкції підводного колектору, розчистки відвідного магістрального каналу, удосконалення процесу видалення органічних сполук і підвищення енергетичної ефективності БСА.
 

  22.06.2008

Метки:

вернуться назад

Вы не зарегистрированы и не можете оставить комментарии.

Пока нет комментариев. Будь первым! 
Наши проекты: Мужской Журнал MEN'S CULT, Женский журнал ROXY, ParadiZZa - все для Вашего дома

© 2008 - 2011 сделано в студии mc design.
0,02083